obrazek


Wydział Techniki Morskiej i Transportu należy do stosunkowo młodych wydziałów ZUT. Nasi absolwenci tworzą kadrę dynamiczne rozwijającej się branży TSL (transport, spedycja, logistyka) i mogą liczyć na szeroki wybór ofert na rynku pracy.
Bazę dydaktyczną stanowią sale seminaryjne, laboratoria komputerowe i laboratoria dydaktyczne: laboratorium badań i analiz logistycznych, laboratorium chłodnictwa i klimatyzacji, symulator siłowni okrętowych, laboratorium projektowania konstrukcji okrętów, laboratorium komputerowych metod mechaniki konstrukcji, laboratorium techniki głębinowej i ruchome laboratorium monitorowania prac podwodnych, laboratorium wibroakustyki i akustyki, pracownia urządzeń termoelektrycznych, laboratorium aero- i hydrodynamiczne na wodzie oraz laboratorium spawania konstrukcji wielkowymiarowych.
Wydział położony jest w sercu miasta, tuż obok osiedla akademickiego, Biblioteki Głównej ZUT oraz Centrum Kultury Studenckiej ‘Pinokio’. Możesz studiować, pracować i odpoczywać w optymalnych warunkach.

Nasze kierunki:
· bezpieczeństwo techniczne
· chłodnictwo i klimatyzacja
· logistyka
· oceanotechnika
· transport

HARMONOGRAM DNI OTWARTYCH